XIII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku już w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Poznaniu

Konkurs Polska Nalewka Roku 2018

Konkurs Polska Nalewka Roku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów nalewek domowych w Polsce. Odbywa się nieprzerwanie od 2007 roku a w gronie jego laureatów są uznani dziś mistrzowie polskiego nalewkarstwa.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich tych, którzy w domach, wg autorskich przepisów lub starych rodzinnych receptur wytwarzają domowe nalewki. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w piątek 17 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy od 17 lipca. Nalewkę można przesłać pocztą lub zgłosić osobiście nawet w dniu konkursu. Szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszenia zamieszczamy poniżej.

Uczestnictwo w konkursie to nie tylko możliwość poddania swoich domowych trunków pod ocenę ekspertów ale także okazja do spotkań, wymiany doświadczeń porad i pomysłów z szerokim gronem twórców nalewek z całej Polski. W tym roku – oprócz wspólnej degustacji nalewek zgłoszonych do konkursu, która odbywa się wieczorem po ogłoszeniu wyników, wszystkich uczestników zaprosimy na spotkanie degustacyjne oraz na laboratorium smaku, którego tematem będą sery i nalewki.

Gorąco zapraszamy do Poznania od 15 do 18 sierpnia na Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku i zachęcamy do udziału w konkursie Polska Nalewka Roku 2018.

 
Informacje:
Weronika Krawczuk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 668 040 140

 

Pobierz regulamin (pdf)
Pobierz kartę zgłoszenia (word)