XIII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku już w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Poznaniu

Konkursy

W ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku odbywa się szereg kulinarnych konkursów. W ich kapitułach zasiadają eksperci kulinarni, smakosze, artyści i ludzie mediów. Z zapałem i poświęceniem próbują dziesiątek nalewek, golonek, drożdżówek, tradycyjnych wędlin i regionalnych dań, by wydać werdykt, który stanie się drogowskazem na mapie Państwa kulinarnych wędrówek.

Konkurs Polska Nalewka Roku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów nalewek domowych w Polsce. Odbywa się nieprzerwanie od 2007 roku a w gronie jego laureatów są uznani dziś Mistrzowie Nalewek.

CHŁODNIKI 2019 Konkurs dla Restauratorów podczas Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu odbędzie się w piątek, 16 sierpnia 2019. Zgłoszenia od 15 lipca. O zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs restauracji, który od lat odbywa się w Poznaniu, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku pozwala nam odnajdywać, nagradzać i promować lokale, które do mistrzostwa opanowały przygotowywanie dań, będących tematem poszczególnych edycji wydarzenia.  W minionych latach dowiedzieliśmy się już między innymi gdzie zjeść najlepszą kaczkę po poznańsku, czerninę i tatara.