XIII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku już w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Poznaniu

Dla Wystawców

ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ WSYTAWCÓW XII OFDS. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA ZA ROK! ps – no chyba, że macie coś naprawdę, naprawdę wyjątkowego, co zaskoczy i zachwyci naszych odwiedzających – w takiej sytuacji piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tegoroczny jarmark Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku na poznańskim starym Rynku odbędzie się w dniach 15-19 sierpnia 2018.

Tak jak w roku ubiegłym, premiujemy zdecydowanych wystawców! Zgłaszając się i uiszczając opłaty przed 11 kwietnia 2017 można uzyskać 15 procent rabatu na stoisko!

UWAGA: po raz pierwszy w historii OFDS nie możemy przyjąć większej liczby wystawców niż w latach ubiegłych – decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak co roku spodziewamy się tłumów gości i kupujących. Szczegóły dotyczące tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w dokumentach do pobrania na dole strony (informacja dla wystawców PDF i karta zgłoszenia).

Tak jak w roku ubiegłym, premiujemy zdecydowanych wystawców! Zgłaszając się i uiszczając opłaty przed 10 MAJA 2018 można uzyskać 15 procent rabatu na stoisko!

UWAGA: nie możemy przyjąć większej liczby wystawców niż w latach ubiegłych – decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczny OFDS trwa aż pięć dni ze względu na długi sierpniowy weekend.

Wiemy, że tych z Państwa, którzy uczestniczyli w którejkolwiek z wcześniejszych edycji Festiwalu zachęcać do udziału nie musimy. Tym, którzy wybiorą się do nas po raz pierwszy w podjęciu decyzji pomoże na pewno informacja, że OFDS to jedna z największych imprez kulinarnych w Polsce gromadząca na poznańskim Starym Rynku dziesiątki tysięcy zainteresowanych wysokiej jakości produktami odwiedzających. Jarmarkowi Dobrego Smaku towarzyszą liczne koncerty, spotkania z kulinarnymi gwiazdami, pokazy kulinarne, warsztaty, konkursy i ogromne zainteresowanie mediów.

Zapraszamy producentów i sprzedawców produktów kulinarnych i związanych z kulinariami do udziału w Jarmarku odwiedzanym przez dziesiątki tysięcy poznaniaków i turystów.

Najliczniejszą grupę wystawców Jarmarku stanowią producenci regionalnych specjałów z całej Polski oraz wielu krajów Europy. Od góralskich oscypków po wędzone ryby z mazurskich jezior, od win z Austriackiego Kamptal po najwyższej jakości produkty do przygotowywania sushi, od tradycyjnych chlebów na zakwasie po kiełbasy ze świni złotnickiej, od tradycyjnie tłoczonych soków po miody z rodzinnych pasiek – to wszystko znaleźć można na Jarmarku Dobrego Smaku.

Osobną grupę wystawców stanowią Ci oferujący gotowe potrawy – pierogi, zupy, dania z grilla, desery a nawet świeże ostrygi. W tej grupie szczególną uwagę zwracamy na restauratorów pragnących na festiwalu promować swoje lokale.

Na poszczególnych stoiskach znaleźć można również rękodzieło artystyczne, akcesoria kuchenne czy książki o tematyce kulinarnej. O tym, że Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku to świetna impreza pod względem sprzedażowym, niech świadczy fakt, że ponad 90% naszych wystawców wraca w latach kolejnych. Niektórzy z nich wypełnili zgłoszenia już podczas ubiegłorocznej edycji.